vyrovnanost a nohy v nebi

vyrovnanost a nohy v nebi

Je to trošku slovní hříčka – říká se, že to chce klid a nohy v teple. Ale je-li mi ouvej nebo mám uťapkané nožky tak běžím za Markem do Nohy v nebi. Nohy v nebi je něco víc než pedikúra, je to i balzám na naše bolavé a utrápené duše. Když odcházím připadám si jako pírko, jako ten obláček na obloze, svobodná, šťasná a vyrovnaná. A navíc mám perfektně ošetřené nožky, které pak zvládnou plnit své každodenní úkoly.

O ČEM JE TEDY ŘEČ?

O nejlepší pedikúře v Brně. Je tzv. suchá medicinální, když vyzkoušíte tak na své nohy už nenecháte zažívat „mokrou pedikúru“. Na suchou pedi chodím dlouho, určitě nějakých 9 let, vyzkoušela jsem různé salony a pedikéry/pedikérky až jsem našla Marka a Nohy v nebi. To mé uchozené nohy opravdu zažijí precizní nebeskou péči.

SUCHÁ PEDIKÚRA

Co je tedy suchá pedikúra? Žádné máčení ve lavoru/vaničce a skalpel. Je to prosté jak facka, desinfekce nožek a bruska. Bruskou se upraví délka nehtů, obrousí hrubé paty včetně velkých valů kůže a mozolů. Postupně se obrušuje, jemně, šetrně a aby obroušení bylo tak akorát, nesmí se brousit „do živého“. Jste diabetik, trápí vás zarostlý nehet nebo plísně na nohou nebo kuří oko? Zkuste příště suchou….

JSOU NOHY V NEBI?

Je to trochu jiná pedikúra, pedikér Marek Mikulka vnímá naše nohy jako otisky našeho života, pozná kde nás, jak se říká „tlačí bota“ a snaží se nám pomoci abychom mohli dál kráčet životem s lehkou nohou. Nohy o nás umí prozradit víc než si umíme připustit. Návštěva je zážitek, který se jen težko popisuje slovy, ale určitě mohu každému doporučit ať vyzkouší. Možná odejde s „vyčištěnou hlavou“, ale slibuji že bude odcházet s krásnýma nohama. Bude se o vaše nožky starat člověk, který je opravdu profesionál a Nohy v nebi jsou mezi TOP 10 pedikérskými salóny v ČR (oceněno časopisem ELLE).

A JAK SE STARAT DOMA?

Zkuste úžasnou pečující pěnu na nohy, na jejímž složení a vlastnosti se podílely právě Nohy v nebi.

Suchá pedikúra (Nohy v nebi)

Jmenuji se Eva, pracuji jako kosmetička v jednom brněnském salonu. Dělá mi radost, dělat ženy krásnější a sebevědomější. Mám ráda ten prchavý okamžik, kdy si s potěšením prohlíží svůj odraz v zrcadle.