Proč píšeme tento blog? Jsme kosmetička a vizážistka, péče o pleť je naší vášní řadu let. Často se nás proto naše kamarádky, známé a příbuzné ptají na různé věci spojené s kosmetikou. Protože se dotazy i odpovědi často opakují, rozhodly jsme se, sepsat je na jedno místo. Články budou přibývat postupně a pokusíme se, sem-tam udělat i nějaké video. Budeme rády, když Vám naše tipy a zkušenosti pomohou v každodenní péči před zrcadlem. Nebojte se zapojit do diskuzí se svými náměty nebo názory, ať jste žena, která o sebe pečuje nebo také profesionální kosmetička.

Eva

Eva

Kosmetika je moje vášeň, většinu postupů mám na sobě vyzkoušených. Jsem nadšená z možností, které současná kosmetika má. S úžasem sleduji, že moderní kosmetické přístroje dokáží, co před pár lety jen botox, jehly a skalpel. Můj nejoblíbenější přístroj je neinvazivní mezoterapie, ten už i mně hodně pomohl :).

Mám ráda příjemnou masáž a své dvě děti (hlavně když spí). Nemám ráda ucpané póry a podzimní plískanice.

Michaela

Michaela

Miluji, když jsem spokojená s ranním obrazem v zrcadle, miluji, když se v odrazu městských výloh na sebe mohu usmát, miluji slova pochvaly a dárky v podobě kosmetických maličkostí od mých blízkých.

Zkrátka a dobře miluji to, co takřka každá žena. Chci se cítit a vypadat dobře. Jsem nadšeným průzkumníkem kosmetických novinek a má vášeň mě přiměla ke studiu vizážistiky. Dělá mi velkou radost, když mohu pomoci kamarádkám s líčením, dát ji radu, kterou ocení či rozšířit jejich obzory. Doufám, že Vám příspěvky na tomto blogu zpříjemní volné chvíle, poskytnou podnětné informace a stanou se odpovědí na Vaše otázky týkající se všeho, co se řeší před zrcadlem :).