Vyberte stránku

Co to je minerální dekorativní kosmetika? Jedná se o nadrcené přírodní minerály, takže se jedná o naprosto čistý přírodní produkt. Nejpoužívanější je minerální makeup, tvářenka, oční stíny ale setkáte se i s korektory, fixačním makeupem nebo očními linkami. Minerální makeup je hitem několika posledních let. Tyto produkty jsou ve většině případů v sypké podobě což je nejčastější podoba minerální kosmetiky se kterou se setkáte.

Jsou značky jejichž produkty jsou antibakteriální, bez přidaných materiálů, kterými se ředí objem — vybírejte si z těchto! Makeupy se vyrábějí v široké škále odstínů, pokud máte problém vybrat ten správný odstín u klasických tekutých make-upů, tak tady si vyberete snadněji. Díky množství odstínů odpadá problém, že je některý odstín o trošku světlejší nebo tmavší něž je ten ideální pro Vás.

Počítejte s nákupem štětců na aplikaci, tady Vám prsty nestačí. Aplikace je jiná, ale během několika pokusů to zvládne každá, výsledek je velice pěkný a přirozený, žádná nepřirozená maska. Nezapomínejte na solární krém pod makeup, většinou mají ochranu do SPF 15, pokud trávíte na slunci víc času určitě se to vyplatí.