Vyberte stránku

SUCHÁ PEDIKÚRA

Na suchou pedikúru chodím víc jak 10 let, kdysi jsem hledala, pár salonů vyzkoušela a pak v jednom na dlouhá léta zaparkovala. Byla jsem spokojená, jen pan pedikér šel svou cestou. Má nové plány a výzvy – Marku zdravím a myslím na Vás!

DLOUHÉ HLEDÁNÍ

Musela jsem znovu hledat kde o své nohy nechám pečovat, obešla jsem kde co, ale nikam jsem neměla potřebu se vracet. Někde mi vadil přístup (něco vezmou nůžky, něco bruska) a já byla zvyklá, že bruska pokud se to s ní umí, dokáže všechno. Jinde jsem trošku trnula z hygieny (připouštím, že to je deformace). Výsledek byl rozpačitý a semínko bylo zaseto. Vlastně jsem hledala jen poctivou pedikúru v Brně, nic víc.

NOVÝ ZAČÁTEK

Když jsme stěhovali salon do nových větších prostor, tak už byl plán jasný! Bude i pedikúra, taková na kterou se dá i on-line objednat, bude precizně odvedená, uleví mi od otlaků a kuřích ok, nezůstanou mi chloupky na prstech u nohou a lakování bude držet jako helvétská víra.

NÁKUP VYBAVENÍ

Naivně jsem si myslela, že jsem zorientovaná, vím co a jak. Taky jsem si myslela, že největší investicí je bruska. Omyl, klasická začátečnická chyba. Ono je to bruska, zásoba fréz v několika sadách a nějaké „špeky navíc“ (takže frézy nakonec stojí víc než bruska), lehátko, UTZ čistička, sterilizátor, sterilizační sáčky, jiné ručníky, zástěry, nechat vyrobit další stolek na brusku, lampa k lakům, laky v nějakém množství odstínů a fůra dalších drobností, na které jsem už naštěstí zapomněla :).  Nakonec byla prvotní investice přibližně v hodnotě pěkného nového malého auta.

JAKÉ PRODUKTY VYBRAT NA PÉČI?

Potrápila jsem se pěkně i s výběrem produktů, které budeme používat. Vysnila jsem si něco, co najít v hmatatelné podobě a s nějakým rozsahem sortimentu bylo obtížné. Nakonec jsem věděla, že chci novou veganskou řadu od Margaret Dabbs, která plánovala uvedení na podzim. Jak to s novinkami bývá, tak se to o nějaký ten měsíc protáhlo. Pak proškolení na nové produkty, nové focení a popisy a jupííí! Dnes jsem s odstupem moc ráda, že jsem si tak trochu vyčekala řešení za kterým si stojíme. Produkty, kterým zcela věřím, jsou šetrné a navíc i veganské.


S produkty na lakování to bylo od počátku snazší, věděla jsem, že chci gel laky ORLY, jsou veganské a nejsou testované na zvířatech a s certifikací skákajícího králíčka (). O obyčejných lacích jsem dlouho nepřemýšlela, stačilo jednou nalakovat klasikou a 3 hodiny větrat salon. Gely byly jasnou volbou – suché hned, žádné otisky, žádná parfemace, extra výdrž.

Protože nám záleží i na maličkostech a víme, že jsou důležité, tak řešíme i ty titěrné chloupky na prstech nohou. protože mít upravená chodidla, nalakované nehty a k tomu chlupatý palec prostě nepatří. Rychle si s tím proradí náš oblíbený vosk.

RELAX JAKO V LÁZNÍCH

Pro náročnější máme relaxační rituál s peelingem z bambusového stonku, koupelí a masáží. Pro chvíle kdy potřebujete zapomenout na okolní svět…

Vitalizující koupel je skvělou odměnou pro ty, kteří tráví hodně času na nohou. Nebo příjemné hýčkání, po kterém máte pocit lehkých nohou jako baletka. Neskutečně příjemné….

HYGIENA

Ucelený systém odsávání prachu vzniklého při ošetření, desinfekce a sterilizace zaručuje maximální hygienu během celého ošetření. Všechny nástroje, které snesou sterilizátor, jsou vždy sterilizovány, ostatní prochází ultrazvukovou čističkou s desinfekcí a následně UVC sterilizací (ničí mikroorganizmy a choroboplodné zárodky). Drobné pomůcky, které používáme v kabinách jsou buď jednorázové či dezinfikované.

 

Jmenuji se Eva a jsem kosmetička a úplně obyčejná máma dvou školaček. Mám ráda ty prchavé okamžiky štěstí v očích klientek, když po ošetření zahlédnou svůj odraz v zrcadle. Ten okamžik, kdy jsou se sebou bezvýhradně spokojené. Pro tuto chvíli má vše kolem smysl.