Vyberte stránku

Štědrý den je už za pár dní a pořád nemáte všechny dárky? Hřešíte na to, že prostě vyrazíte na nákupy a „něco“ u kosmetičky, v parfumerii, lékárně či drogerii nakoupíte? Jak se nenapálit a dobře vybrat? Uvařte si hrnek čaje a než vyrazíte přečtěte se tento článek, ty 3 minutky za to stojí.

NESNAŽTE SE O NEMOŽNÉ!

Vybrat jako dárek správně krém, je opravdu těžké. Nezkoušejte to, to je stejně marný boj jako vybrat správnou velikost a střih podprsenky :). Úspěch není nemožný, ale velice nepravděpodobný.

VSAĎTE NA „PERIFERIE“

Teď nemyslím tiskárny, tablety, klávesnice a myši! Vyberte z toho, co většina z nás tak trošku šidí a přitom po tom toužíme. Není to tak těžké jak to vypadá, usrkněte si trochu horkého čaje a jdeme na to!

  1. ODLIČOVÁNÍ – vyberte léty prověřenou klasiku, mléko a tonikum. Nepřekonatelná dvojka! Zapomeňte na módní výstřelky v podobě miceálních vod.
  2. ODLIČOVÁNÍ OČÍ – dokonalé jemné odlíčení bez zbytečného drhnutí. Vyberte dvoufázový produkt určený přímo na oči. I ty nejcitlivější oči budou zářit.
  3. DOBRÝ OČNÍ KRÉM – ano, je to krém, ale tady bych se nebála. Jemné linky v očním okolí míváme už lehce po 20 roce života, v obecné rovině můžete vybrat ženě do 30 let lehký gelové sérum či oční krém. Pokud je obdarovaný 30+ zvolte už krémovou formu. Vrásky kolem očí nenávidíme a pro jejich smáznutí uděláme cokoliv :).
  4. MASKA NA OČI – navazuji na předchozí bod. Výborným dárkem bude i maska na oční okolí, klasicky nejzanedbávanější produkt. Přitom stačí používat jednou za týden a výsledek je božský!
  5. PLEŤOVÁ MASKA – nic nepokazíte hydratací, případně čistící maskou (ucpané póry nás přivádí k šílenství) 🙂
  6. KRÉM NA RUCE – dívejte se lidem na ruce. Co zjistíte? Často vyladěný outfit, dokonalé líčení i doplňky a popraskané suché ruce.
  7. DÁRKOVÉ TAŠTIČKY – proč ne! Ale znovu si přečtěte tipy od začátku a nenechejte se strhnout líbivým obalem a krásnou taštičkou zdarma. Kupujete obsah, tak vybírejte podle toho.
  8. DÁRKOVÝ POUKAZ – určitě udělá radost taky, ale vyberte k němu i nějakou maličkost. Ten magický večer je nejen o překvapení, ale chceme i něco „hmatatelného“. Tak k poukazu vyberte nějakou související drobnost. I kdyby to mělo být jen zrcátko do kabelky!

Přiznám se, že sama ještě nemám všechny dárky „pod střechou“. Něco málo je na cestě nebo nachystané k vyzvednutí. Cukroví pár druhů, uklízet teprve budu, stromek je koupený, kapr ještě plave v kádi. Ale stejně to zas všechno stihneme a v ten kouzelný večer si rozbalíme dárky a pustíme novou pohádku. Zkuste se nestresovat a užít si adventní dny, budu se o to taky snažit :). Moc nám všem přeji ať si to užijeme! Vaše Eva.