Vyberte stránku
Chtěla bych se s Vámi podělit o mé podzimní radosti. Některé kousky mám už delší dobu, ale na první pokus jsme kamarádky nebyly :). Taky se Vám to stává? Tak a teď pěkně popořádku! 

OBOČÍ 
Přesně tato situace se mi stala se sadou na obočí od Beautiful Brows. Tuto sadu mám asi tak od jara, první pocit nadšení a tak jsem si ji koupila a pak nějakou dobu ležela. Nakonec jsem ji začala používat a je fajn ve chvílích kdy chci obočí zvýraznit, domalovat ten kousek, který mi moc neroste nebo si nestihnu obočí nabarvit. Jsem trošku pohodlná, takže obočí barvím a sadou si vypomůžu ve chvílích kdy barva už začíná blednout. Sada je určitě vhodnou volbou pro ty, které mají obočí nevýrazné nebo (místy) chloupky nerostou avšak nechtějí volit permanentní make-up. Sada obsahuje barevný pigment, rozjasňovač, 3 typy šablonek, štěteček a pinzetu. Pokud nemáte extra tenké obočí tak ty šablonky moc využitelné nejsou. Velkou přidanou hodnotou je však pigment, který drží. Rozjasňovač nenadchl, ale ani neurazil – žádné překvapení takže je asi takový jaký má být. Příjemnou součástí sady je pinzeta ostrá a přesná jako břitva 🙂
Beautiful brows sada na obočí

Beautiful brows sada na obočí

KONTURKA NA RTY
Praktická tužka na rty, tak akorát tuhá, že pěkně vykreslí obrys, na jednom konci najdeme praktický šteteček na roztírání rtěnky. Mám odstín Rouge Indien a jde použít na oba níže popsané odstíny rtěnek.
Praktická konturovací tužka se štětečkem se stane vašim skvělým pomocníkem.

Praktická konturovací tužka se štětečkem

RTĚNKA
Vybrat si tu pravou je vždycky oříšek! Léta jsem si zvykla spíš na lesky, ale jsou příležitosti kdy chci lehce něco výraznějšího. Pak nastává klasický problém – lesk se mi zdá málo a rtěnka moc a pak si mám vybrat :). Přesto jsem v poslední době rtěnky pořídila rovnou 2 a za to jsem na sebe opravdu pyšná! Rtěnka od Maria Galland – odstín 129 LE ROUGE INFINI je konečně po dlouhé době červená matná rtěnka ve které si nepřipadám jako konkubína a nevypadám, že jsem si snad nikdy nečistila zuby. Zuby bělené nemám, jen chodím na air flow a jsou odstíny červených rtěnek, které jsou prostě pěkné jen v kombinaci se zoubky dokonale bílými/vybělenými. Pokud řešíte podobný probém tak zkuste tento odstín rtěnky, věřím, že sedne i Vám! Druhý odstín mám o fousek déle – odstín 40 BORDEAUX DORÉ, krásná ostružinová barvička, neskutečné příjemný pocit na první „olíznutí“, promnout rty o sebe je naprosto slastný pocit. Jemná, příjemně tající , vláčná…. nerozmaže se a vypadá krásně!
rtěnky Maria Galland

rtěnky Maria Galland

LESK NA RTY
Pokud v chladnějším počasí trpíte na praskající rty, tak určitě stojí za hřích některý z lesků od Lily Lolo. Aktuálně slaví firma 10 let na trhu a k nákupům nad 1300 Kč se rozdávají povedené kosmetické taštičky. Taštička je černá, zip s koncovkou se srdíčkovým logem firmy, na přední straně vyražené logo a rozkošná podšívka s rozesetými srdíčky, které jsou i v logu Lily Lolo. Opravdu jen málokdy se mi tyto taštičky k nákupům padnou do oka, tentokrát se povedlo! Lesk mám oblíbený už asi 5 let. Krásně voní po čokoládě a nebudete s ním mít už nikdy popraskané rty. Lesky v mnoha odstínech, které jsou v ceně produktů z drogerie s kvalitou za kterou by se nemusely stydět i daleko větší nebo známější značky.
Lily Lolo lesk na rty s čokoládovou vůní

Lily Lolo lesk na rty s čokoládovou vůní

SÉRUM NA ŘASY
Konečně jsem našla sérum na řasy po kterém mi netečou slzy, nesvědí oči a „jen rostou řasy“. Vítejte ve světě Synouvelle cosmetics. Jen pěkné řasy a nic víc! Sér na růst řas jsem vyzkoušela za poslední rok několik. U některých značek nepříjemné pocity svědění očí, které pominuly s vysazením séra. Toto jsem zkoušela s počáteční nedůvěrou a nakonec mile překvapilo. Sérum je ve 2 variantách – můžete si vybrat co upřednostňujete. Výsledek jsou opravdu pěknější a bohatěji působící řasy.
Sérum na růst řas od Synouvelle cosmetics

Sérum na růst řas od Synouvelle cosmetics

PUDR S KOREKTOREM
Oblíbila jsem si tento pudr do kabelky (od Maria Galland), je dobrý pomocník na rychlé upravení make-upu. Obsahuje barevné pigmenty – fialové pro projasnění, béžové a zelené pomohou zamaskovat červené žilky, čerstvý pupínek či malé nerovnosti. V dvojitém dnu této pěkně provedené kazetky najdete i aplikátor. Úprava make-upu jde s tímto pudrem i poslepu nebo když čekáte na červené :).
Korektor/makeup od Maria Galland

Korektor/makeup od Maria Galland

A CO UDĚLALO V POSLEDNÍ DOBĚ RADOST VÁM?
Jmenuji se Eva, jsem kosmetička a docela obyčejná máma od dvou dětí. Přes den se starám o klientky v salonu a vybíráme to nejlepší pro jejich pleť. Odpoledne foukám rozbitá kolínka našich dětí, dělám taxikářku, kuchařku a pradlenu :). Svůj docela všední život si zpestřuji tímto blogem.