Vyberte stránku

Moc ráda sleduji, jak se moderní věci krásně zapojují do našich životů. Upřímně, jakmile přestane spolupracovat nějaký kuchyňský pomocník – při mém štěstí mi přestane fungovat trouba ve chvíli, kdy mám v lednici hotová alespoň 3 těsta na vánoční cukroví :), vzpomenu s obdivem na naše babičky, které to zvládaly všechno bez další pomoci. Co našim babičkám však vůbec nezávidím, je zastaralý způsob kosmetické péče. Jen samotné čištění pleti „po staru“ mechanickým mačkáním…

U nás v salonu používáme přístroje od samého počátku (víc jak 5 let) a opravdu si neumím představit práci bez nich. Nejen ultrazvuková špachtle, kterou během dne beru do ruky nejčastěji, ale i IPL, e-light či mezoterapie jsou skvělými pomocníky našich pracovních dnů.

I to byl důvod, proč jsem ocenila možnost vypůjčení a detailního otestování dalšího z přístrojů zaměřujícího se na kosmetickou péči. Navíc jsem zkušenost s moderní mikro-bublinkovou technologii (geneO+) získala již před více než rokem a patřila jsem mezi první kosmetičky v ČR, které se s touto technologií seznámily.

Jak to tedy funguje?

Nebudu na Vás hrnout hromadu propagačních textů – v jednoduchosti: použijeme speciální „naporcovaný“ gel a tabletu. Po nanesení gelu (jsou dva druhy: buď omlazující nebo na potlačení pigmentací a sjednocení pleti) se na nádstavec nasadí jednorázová tableta a ošetříme požadovanou partii. Nádstavec přístroje jemně vibruje, intenzitu si můžeme navolit. Pocitově je péče příjemná, podobná mechanickému peelingu. Již během ošetření je přes gel plný bublinek znatelné stažení pórů, po smytí gelu je pleť pěkně projasněná a ve znatelně lepším stavu. Následuje masáž stejným nádstavcem, jen tabletu zaměníme za klobouček z lékařského silikonu – masáž je konstantní na celém obličeji, používáme liftingové tahy a opět můžeme úroveň vibrací upravit podle potřeby. U zralé pleti je možnost následně využít tripolární radiofrekvence pro stimulaci a omlazení pleti.

Výhody:

Vše je jednorázové, hygienicky balené pro každého klienta zvlášť, což je z mého pohledu velmi praktické. Nové ošetření pro klienta můžeme využívat individuálně jen v jednotlivých krocích nebo nabídnout kompletní 3 kroky jako ekvivalent klasického měsíčního kosmetického ošetření.

Nevýhody:

Nevýhody jsem hledala a nakonec drobné našla. Gelu je v balení tak „akorát“, pokud chci ošetřit najednou obličej, krk, dekolt a hřbety rukou je to „o prsa“, aby gel vyšel. Pro obsluhu se jedná o „tvrdou“ práci rukou – zejména zápěstí a karpální tunel dostane zabrat. Určitě je vhodné nepodcenit a hlídat si každý pohyb a upravit je tak, abychom si neničily své ruce a využily maximálně liftingové pohyby ve prospěch klienta.

Hodnocení na závěr:

Krásné výsledky, pozitivní reakce od klientek. Pročištěné a stažené póry, zpevněná pleť a jemnější vzhled vrásek. Ošetření, které je celoroční – není tam omezení z hlediska sluníčka, což považuji za obrovskou výhodu. Sluneční paprsky jsou totiž kontraindikací u celé řady nejen přístrojových ošetření (zejména pak při chemickém peelingu).

Takže pokud máte ve Vašem městě salon s tímto přístrojem/ošetřením, tak určitě vyzkoušejte! Budu se těšit na Vaše reakce.

Detailní informace k ošetření.

Pro čtenářky našeho blogu máme dárek v podobě 10% slevy na toto ošetření, platí do konce června 2015.

geneo  and treatment photo