Vyberte stránku

GLUKONOLAKTON. Jen vyslovit to slovo na poprvé a nezakoktat se a nepřelomit si jazyk je dřina. Protože jsem to po několika pokusech a trpělivému opakování zvládla tak jsem si říkala, že z toho asi něco bude. A bylo!

Příběh s tímto trošku zvláštním ošetřením mimo „střední proud“ začal zvolna psát vloni v březnu. Přihlásila jsem se na školení od Laboratoires Renophase Paris (mám od nich moc ráda chemické peelingy s fototerapií) a těšila jsem se, že se dozvím něco nového.

Přednášela zakladatelka firmy Michèle EYMARD a představila nám zbrusu nový koncept péče i celou řadu nových produktů. Upřímně řečeno se mi to nové ošetření moc líbilo, krásný výsledek, zcela nové pojetí ošetření, inovativní aktivní látky nesnadno srovnatelné s čímkoliv co jsem znala. Několik možností a protokolů péče pro různé typy pleti. Pleť na první pohled i dotek úžasná na každé z modelek i variantě ošetření. Naštěstí si dělám fůru poznámek a mám následně z čeho čerpat. Školení s Michèle bylo skvělé!

Čekání….. nadchnout v březnu a první produkty až v červnu. Nezbývá než trpělivě čekat. Týdny se vlekly, ale byl čas promyslet variantu která bude atraktivní, cenově dostupná a se skvělým výsledkem. Čas na přemýšlení, který se vyplatil.

V druhé polovině června konečně dorazilo zboží z Francie a můžeme ošetření představit u nás v salonu. O tom, že je ošetření dobré jsem věděla, ale nepřestávalo nás překvapovat! Stalo se evergreenem a celé loňské prázdniny byly „glukonolakonové“.

Malý velký kosmetický zázrak? Letní peeling, jemný jako vánek i pro ty nejcitlivější pleti včetně intolerantních, glukonolakton má tu vlastnost, že na sebe váže všechnu vodu v pleti. Glukonolakton se může vrstvit a nastavit tak ošetření přesně podle potřeb klienta. Perfektní penetrace je docílena zamačkáváním v rukavicích, díky kterému se ošetření stává snadno zapamatovatelným. Díky cílené penetraci glukonolaktonu je pleť dokonale jemná a hladká díky exfoliaci. Další lahůdkou je laminine 5 – který zrychlí obnovu epidermis a receptor hydratace CD44 – který aktivuje produkci kyseliny hyaluronové vlastním tělem. V kombinaci se správně zvoleným sérem a maskou (podle potřeb klienta) je to opravdu malý zázrak do hodinky. Za hodinku v salonu projde Vaše pleť cílenou exfoliací, hloubkovou hydratací, perfektním zjemněním, potlačení vrásek a jemných linek, krásné projasnění a regenerace unavené pleti. Úžasné, účinné a rychlé pro všechny zaměstnané a netrpělivé :).

Moje láska k tomuto ošetření nevyprchala ani po roce. Vím, že je to výborné ošetření před dovolenou ale i úžasná první pomoc, když se lehce ofoukaná, prosolená a opálená či spálená vrátíte. Krásné léto!

CO MOŽNÁ NEVÍTE: Laboratoires Renophase je jediná firma na světě, která používá vodu ESKA. Jedná se o 100% přírodní pramenitou vodu z kanadského pramenu Eska,  což je nejčistší voda na světě.

ZAJÍMAVOST: Naše pleť se regeneruje 3x rychleji v noci než ve dne. Přibližně ve 21 hodin se z pleti nejvíce odpařuje voda, proto v tento čas používejte silně hydratační krém či sérum a Vaše pleť si začne vytvářet zásobu vody na další den.