Vyberte stránku

Voda nás provází už v mateřském lůně, vodou nás křtí, vodu pijeme. Voda je chemická sloučenina vodíku a kyslíku. Spolu se vzduchem, resp. zemskou atmosférou tvoří základní podmínky pro existenci života na Zemi.

Narazila jsem na jeden zajímaný „vodní“ experiment – Sarah Smith pila měsíc 3 litry vody denně a na fotkách vidíte rozdíl. Zkusíte to také?

zdroj: http://www.mirror.co.uk/

zdroj: http://www.mirror.co.uk/

Dostávám často otázku jestli doporučuji se odličovat vodou, jaký mám názor na miceální/termální vody. Takže pěkně popořádku!

  • Pleťová voda je nedílnou součástí každodenního odličovacího rituálu. Osobně dávám přednost dvoufázovému odličování (mléko/tonikum), případně můžete použít obličejový gel a následně dočistit a tonizovat pleťovou vodou. Zapomeňte na odličování mýdlem nebo Alpou, to jsou určitě úžasné produkty, ale patří trošku jinam.
  • Dvoufázová odličovací voda na oči – citlivá, jemná, která odstraní zbytky řasenky opravdu důkladně.
  • Miceální vody jsou neuvěřitelně populární, stejně jako kdysi šampony 2v1. Nejsem jejich příznivcem (do koupelny paří mléko a tonikum), ale na dovolenou nebo krátký výlet přibalím do tašky miceálku i já. Dcera si oblíbila dětskou miceálku ABC od Biodermy.
  • Termální voda ve spreji mi kdysi dlouho ležela v koupelně, nějak jsem neděděla co s ní…. Nakonec jsou z nás kamarádky, skvělé třebas v parném létě jako okamžité osvěžení. Nevýhoda? Nesmím si zapomenout sundat brýle 🙂
  • Vlhké odličovací ubrousky jsou celkem obstojnou alternativou miceální vody na cestování.
  • Pitný režim je nespočetně-krát omleté téma tady mám jen jeden tip na aplikaci do telefonu, která Vám může pomoci.

Voda k nám patří, bez ní bychom ani nebyly – jen bych doporučila si vybrat její správnou formu. Pojďme si dát doušek!

H2O