Vyberte stránku

Nedávno jsme s kamarádkami narazily na kosmetické téma, což asi při setkání žen není nic tak výjimečného. Překvapilo mě však, že mají málo informací o kosmetických sérech a jejich funkci na pleť a tak tu přidávám malou osvětu :).

Séra jsou produkty plné aktivních účinných látek. Patří mezi nejsilnější kosmetické přípravky, a proto je také jejich působení na pleť viditelnější a intenzivnější.
Séra jsou v tekuté formě, lehké, nemastné a velmi rychle se vstřebávají.

Doporučuji používat sérum společně s krémem, a to na čistou odlíčenou pokožku před aplikací krému. Maximalizujeme tak účinek. Séra jsou mnohem koncentrovanější než krémy, dokáží se dostat hlouběji do kůže a jsou doslova nadupané pěstícími látkami.

Pokud jde o ekonomickou rozvahu, zaplatíte sice o jeden přípravek navíc, avšak pokud používáte sérum, můžete na pleť nanášet menší množství krému, který Vám tak déle vydrží.

Stejně jako nám dnešní trh nabízí nespočetně krémů na všechny druhy pleti, je tomu tak i u sér.
Vybrat si tak můžete to, co Vaši pleti nejvíce pomůže. Ať už se jedná o suchou pleť, rozšířené póry, vrásky apod.

Nejlepší samozřejmě je používat sérum a krém na pleť od jedné značky. Produkty jsou vyráběny na jedné bázi, vzájemně se doplňují a samozřejmě jejich spolupráce se výraznou měrou podílí na efektivním výsledku.

Osobně radím:

Když už investice, tak správná. Nejlépe zná Vaši pleť Vaše kosmetička. přijít do parfumerie, zkusit si sérum na hřbet ruky a říct beru ho, se Vám nemusí vyplatit. Proto se neunáhlujte a pokud si nejste jistí, nechte si poradit ve Vašem salonu.