Vyberte stránku

Ruku na srdce milé dámy, kdy jste naposledy navštívily kosmetický salón ? Že si už ani nevzpomínáte ?

Tak to je velká škoda a je na čase to změnit. Při pravidelné péči se zrelaxuje nejen vaše mysl, ale děláte něco pro sebe a svoji pleť. Proč mám chodit na kosmetiku, když si můžu pleť ošetřit i doma ? Ptají se mě často moje klientky.

Avšak sama sobě si kompletní péči opravdu nezajistíte. Taková odborně provedená masáž dokáže během pár minut vykouzlit na vaší tváři úžasný lifting . Prokrvuje, podporuje mikrocirkulaci lymfy a tím snižuje otoky v obličeji. Například pravidelnou mikromasáží můžete dosáhnout zlepšení zraku až půl dioptrie. Je to také příjemný balzám pro unavené oči od počítače. Celkově odvádí stres a pleť je po masáži krásně hebká.

Co ovšem doma nemáte – profesionální přípravky. Jejich vhodné nakombinování k potřebám vaší pleti na míru vám určí speciálně vyškolená kosmetička. Přípravky pro salónní použití ( séra, masky..) jsou totiž mnohem koncentrovanější než produkty na domácí péči a proto mají silnější efekt. Jsou vytvořeny tak , aby s nimi mohly pracovat pouze kosmetičky.

Ideální pro vaši pleť je, když si necháte v salonu udělat ošetření pleti a na domácí péči používáte přípravky ze stejné řady nebo značky. Účinky na sobě zpozorujete mnohem rychleji, protože aktivní látky v přípravcích na sebe navazují. Obličej získá mladistvější vzhled na dlouhou dobu a za pár let se vám vynaložený čas a investice několikanásobně vrátí. 🙂