Vyberte stránku

Každý rok se to opakuje, tak jak po neděli následuje pondělí tak vždy po Vánocích a Silvestru chodí klientky s hromadou pupínků na bradě. Naše dietní chyby či gastrohříchy vměstnané do těch necelých dvou týdnů udělají s pletí vždy své. Ale toto se nám již s našimi klientkami podařilo úspěšně zvládnout pomocí cílené profi péče.

Teď nás všechny trápí suchá kůže. Ani si to neuvědomujeme, ale všude kolem nás se topí, klimatizace. V autě foukání na přední sklo, díky kterému „ofukejeme“ i obličej. Klimatizace v obchodech či práci už jen dílo zcela dehydrované pleti dokoná.

Jak tedy pomoci dehydrované pleti?

  • exfoliovat – pečlivě odstranit všechny odumřelé částečky kůže
  • šetrně čistit – doporučuji ultrazvukem. Malá poznámka na okraj – nedejte na řeči ostatních, že to nefunguje. Věřte mi, funguje to. My v salonu čistíme JEN pomocí ultrazvukové špachtle už 4 rok a pokud by to nefungovalo tak by se nám spokojené klientky nevracely. Takže jde jen o to vybrat ten správný kosmetický salón, kde to UMÍ a vysvětlí Vám jak to vlastně funguje.
  • používat oční péči – používejte oční krémy. Doporučuji od 25 let používat. Přibližně do 30 let (záleží na typu pleti) můžete používat gelovou formu. V kategorii 30+ krémové přípravky.
  • pleťová séra – takový koncentrát pro Vaši pleť, díky kterému zmizí pocit obličeje, který je o velikost menší
  • krém na míru Vaší pleti – jednou pro vždy zapomeňte na rady kamarádek, rady v diskuzích nebo doporučení paní v lékárně. Nikdo z těchto rádců Vaši pleť nezná. Pokud tedy chcete dát na něčí radu tak věřte své kosmetičce. Ta Vaši pleť na rozdíl od slečny v parfumerii nebo drogerii opravdu zná. Nakonec si ušetříte zklamání i peníze za špatně vybraný krém vhodný tak na ruce či nožky.

TIP NA ZÁVĚR: Pokud máte krém v kelímku používejte k jeho nabírání špachtličku. Vyvarujte se sahat do krému prsty, zbytečně jej tím můžete kontaminovat.