Vyberte stránku
…. pokračování (předešlý text najdete zde)

A pak jsem ji našla, zcela náhodou…. ve fázi, kdy byla „čerstvě narozeným miminkem“ v portfoliu distributora, o kterém jsem věděla již dávno. Někdy na začátku svého hledání jsem s touto firmou řešila jinou značku. Náhoda? Vše má svůj čas, čas kdy něco zraje a konečně dozraje.

Tak jsme na sebe s Marií tak trochu zbyly. Byla jsem už smířená, že svou novou kosmetickou lásku nenajdu nebo ji tedy alespoň nepotkám zde v Česku. Měla jsem v plánu odjet na kosmetickou výstavu v Boloni (Cosmoprof) a poohlédnout se tam. Opět následovala testovací fáze, mnoho jsem nečekala, byla jsem jen zvědavá a prvotní nadšení, které jsem měla na začátku mého hledání již vyprchalo. Vyzkoušela jsem ošetření, výsledek byl pěkný, ale co jiného než pěkný výsledek mám čekat, že ano? 🙂 Kolegyně také vyzkoušela ošetření – jiné než já, výsledek nebyl vůbec špatný, ale na poprvé to nezajiskřilo. Další kosmetická značka v řadě, honilo se mi pochmurně hlavou.

Zkoušela jsem nějaké produkty pro domácí péči a asi po týdnu mi zrcadlo nabídlo zajímavý obraz. Zatraceně co to?! Mé věčně rozšířené póry vypadají nějak líp! Že by to bylo tím ošetřením? Krémem? Přišel moment, kdy Vám to vše začne vrtat hlavou a získáte velkou chuť k dalším experimentům. Chvíle, kdy jsem se zakousla do všech podkladů, technických a školících materiálů, popisů a kalkulací. Nastaly okamžiky, kdy najdete nějaké chyby, ale firma je s Vámi obratem řeší obratem a posílá zpět aktualizované správné podklady. Komunikace funguje, začínám mít pocit, že vidím nadějné světlo na konci tunelu.

Bude ale tato značka tak dobrá, aby obstála? Obstála v tom všem, o čem jsem celé ty roky snila? Začalo takové kosmetické těhotenství. Čekalo nás devět měsíců příprav před samotným uvedením značky u nás v salonu. Nachystat materiály, vytvořit na webu celou novou sekci, projít veškerým školením, znát perfektně produkty a vše na sobě vyzkoušet. Bylo to náročné, voňavé, dobrodružné a stálo to za to! A tak jsme na podzim představily Marii Galland u nás v salonu SlimFOX.

Uplynulo několik dalších měsíců a nastal čas hodnocení. A jaké je tedy resumé? Jsem přesvědčena, že máme „ženskou“, na kterou je spolehnutí, která nás umí inspirovat, rozesmát, posouvá nás dál a je vždycky šik! 

mg