Vyberte stránku

Víte co je mezoterapie?

Jedná se o neinvazivní přístrojové ošetření pleti, které využívá elektropolace díky které aktivní látky prostoupí buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do hlubokých vrstev kůže. Neinvazivní mezoterapie byla jako objev oceněna v roce 2003 Nobelovou cenou.

Ošetření si můžete dopřát v salonu nebo mezoterapii používají i estetičtí lékaři. Nemusíte se bát, nebolí to! :). Přístroj mívá několik hlavic, v prvním kroku dochází k otevření buněčné membrány a aplikaci séra s aktivními látkami. Dle typu přístroje může být druhým krokem např. hlavice s ultrazvukem, která pomáhá zlepšit kontury obličeje u stárnoucí pleti. Poslední hlavicí bývá hlavice na uzavření buněčné membrány. Zlepšení stavu pleti hned vidíte i cítíte. Dochází k zlepšení kožního tonusu pleti, zpevnění, vyhlazení a vypnutí pleti obličeje či dekoltu.

Je to cílená péče o pokožku, která je díky své časové nenáročnosti a viditelnému výsledku velmi populární např. v USA. U nás je mezoterapie ještě popelkou, ale věřím, že brzo bude královnou plesu! 🙂

Mezoterapií můžete řešit celou škálu problémů, záleží jen na použitém séru!

  • omlazení a zpevnění pleti
  • hydratace a výživa pleti
  • potlačení akné s podporou hojení
  • lifting

Osobně mám mezoterapii moc ráda,  velikou výhodou je, že můžeme ošetření podstoupit celoročně. Skvělá volba na léto, kdy se nedoporučují chemické peelingy, fotorejuvenace atp.

Vyzkoušela jste už někdy ošetření mezoterapií? Láká Vás tento typ přístrojového ošetření? Napište nám!