Vyberte stránku

Horké léto, slunce, chlorovaná nebo slaná voda….

Jak vypadá Vaše pleť uprostřed léta? Opálenější, sušší, pár nových pigmentací nebo vrásek? Co udělat aby „škody“ na pleti zmizely?

Začněte HNED!

  • Alespoň jednou týdně si dopřejte 20 minut s hydratační maskou. Pleť doplní ztracenou vodu, taky potřebuje pít jako my. Je-li Vaše pleť od slunce podrážděná zvolte masku pro citlivou pleť.
  • Používejte kosmetická séra podrobnosti najdete v samostatném článku zde.
  • Nezapomínejte na dekolt, při opalování dekolt vystavujeme a často o něj moc nepečujeme. Tady platí jediné – mazat, mazat, nezapomínat!
  • Díky tomu, že se více potíme se nám otevírají póry, pleť má často větší sklon k maštění. Nezanedbávejte hloubkové čištění a celkovou péči. Najděte si ve svém diáři čas a po dovolené určitě zajděte ke své kosmetičce na kompletní ošetření.
  • Stejně jako i my jíme a pijeme naše kůže potřebuje to stejné, starejte se o svou kůži celého těla. Alespoň po opalování pečlivě natírejte celé tělo, zkuste nějaký krém po opalovaní plný výživných a hydratačních látek.
  • Nezapomínejte na opalovací krémy, slunce je skvělé, dává nám energii, ale taky po něm pleť stárne, máme vrásky, pigmentace….. nezapomeňte slevovat svá znamínka a nepodceňujte kontroly u lékaře.
  • Pokud jde o make-up tak stačí lehké líčení s troškou bronzujícího pudru, tvářenky a lesku na rty či rtěnky. Jako podklad použijte opalovací krém!

Mé oblíbené výrobky tohoto léta jsou:

Solární ochrana od Renophase – používám tónovací opalovák i minerální netónovací. Bronzer Waikiki od LilyLolo (prodejce najdete zde), poslední týdny se neobejdu bez nenápadné tvářenky Beach Babe, která porazila můj léta oblíbený odstín Ooh La La, rtěnku Parisian Pink nebo lesk Scandalips. Mám ráda hydratační sérum a výživnou masku od Bioline.

Mé oblíbené výrobky tohoto léta